TKV series
Stainless steel keyboard, 105 keys, integrated touchpadFeatures:
- comfortable writing feel
- integrated touchpad
- robust and resistant
- dust and splash-proof to IP65
| Design: | built-in keyboard |
| Number of keys: | 105 |
| Key stroke: | 1.5mm |
| Actuating force: | 1N |
| USB-Type: | USB-A, 2.0 |
| Cable length: | 2000mm |
| Cable colour: | grey |
| Front material: | stainless steel |
| Enclosure material: | stainless steel |
| Keyboard colour: | silver grey |
| Dimensions: | 446 x 145 x 36mm |
| Weight: | 2560 |
| IP-class: | IP65 (front) |
| Storage temperature: | -25 to +80°C |
| Operating temperature: | 0 to +70°C |
| RoHS, REACH, EMV and CE compliant |
Non-listed layouts or colour versions are available on request.
Manufacturer: Gett
Documents
